CATIA Cad/Cam Programlama

Makine mühendisliği gibi mekanizmaların ve dinamik sistemlerin hakim olduğu mühendislik dallarında da sıklıkla kullanılan Catia programında, çizilen modelin zamanla değişen yüklere nasıl yanıt vereceği kolaylıkla analiz edilebilir. Yapılan analizlerle modelde yüksek gerilim olan yerler kuvvetlendirilirken, düşük gerilim olan yerlerinin hacmi azaltılarak optimum maliyette mühendislik tasarımları elde edilebilir.

CATIA için yapılan yatırımlarımızla birlikte tasarımda daha güçlüyüz.

Hizmetimizin En İyisi

Güçlü Altyapı

İyi ürün için iyi bir tasarım gerektiğini biliyoruz. Buna bağlı olarak uzman ekibmizle birlikte güçlü bir altyapı kurduk. Catia CAD/CAM lisanslı programlarımızla altyapımıza önem veriyoruz.

Yenilikçi ve Yaratıcı

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız.

Sürekli Gelişimi Destekliyoruz

Öğrenen ve gelişen bir iş kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

15 Yıllık Tecrübe

15 yıllık tecrübemiz ile Tasarım, Proje Takibi ve Üretim konusunda hizmet vermekteyiz.

1000+ Proje

Kuruluşumuzdan bu yana 1.000’den fazla projenin altına imzamızı atmış olmaktan gurur duymaktayız.

Yüksek Başarı

Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız.

Biz Sizi Arayalım